להזמנות התקשרו עכשיו: 072-391-0862

גרניק / מכונת לחץ מים – propress פרופרס

ניקוי בקיטור

מכונות ניקוי ושטיפה בלחץ מים מספקות פתרונות רבים לבעיות לכלוך גם מהקשות ביותר, בעזרת התזת קיטור ניתן להסיר כתמים ולכלוך קשה ממשטחים מסוגים רבים באופן שלא ניתן לביצוע באמצעות מים קרים, כאשר אתם מחפשים מכונת שטיפה בלחץ מים עליכם לקחת בחשבון את סוג עבודות הניקוי שתבצעו וכן את רמת הלכלוך הצפוי. כמו כן יש להכיר את יצרן המכונה ולבדוק את הנתונים הטכניים אותם מספק או לא מספק, כך שנוכל להתאים את המכונה האמינה והאיכותית ביותר אשר תתאים לניקוי המשטח המיועד. אנו ב ProPress מייבאים מכונות שטיפה בלחץ בסטנדרטים גבוהים במיוחד, חברת Dynajet, חברה גרמנית מובילה בתחום השטיפה בלחץ מייצרת מכונות אמינות העמידות לשנים רבות. 

 

ניקוי בלחץ מים 

תחילה, עלינו להבין את סוג עבודות הניקוי שעלינו לבצע, ניקוי משטחים כמו מדרכות, שבילים, חניונים, ניקוי תעשייתי כגון ניקוי כלונסאות, ניקוי קירות סלארים ועוד יישומים רבים. בעבודות ניקוי אלו שטיפה באמצעות קיטור מהווה יתרון משמעותי להסרת הלכלוך ביסודיות רבה, הסרת כתמי שמן, הסרת מסטיקים, הסרת צבע, עובש ועוד. לאחר שהבנו מטרות השימוש שלנו בגרניק יש לבדוק את הנתונים הטכניים של המכונה, שכן, כל מכונה בעלת עוצמת התזה, ספיקת מים ואופן פעולה שונה. את עוצמת התזת המים של הגרניק מודדים ביחידות מידה – בר ( באנגלית BAR), לפי גובה העוצמה נוכל להתמודד עם לכלוך קשה יותר ובעוצמות גבוהות במיוחד ניתן אף לחצוב ולבצע חספוס של משטחי בטון. בדרך כלל עוצמת התזת המים מתחילה ב 150 בר ומגיעה ל 2800 בר. כמו כן, תכונות שינוי טמפרטורת המים מקרים לחמים, התזת קיטור מים בטמפרטורה של 95 מעלות צלזיוס. כמו כן, עלינו לתכנן את צורת השינוע למכונת השטיפה הנדרשת, לניידות גבוהה ישנן מכונות הפועלות באופן עצמאי על ידי מנוע בנזין כאלו הבנויות על גבי נגרר, מכונת שטיפה כעלגה שניתן להעמיס למשאית או רכב מסחרי וגם גרניק חשמלי בתצורת טרולי שקלה לשינוע. 

 

שימושים לניקוי בקיטור

כאמור, עוצמת המים אשר נפעיל לניקוי משטח מסוגלת להסיר לכלוכים שונים בהתאם לחוזקה, ניקוי בקיטור מאפשר ניקוי עמוק יותר, שימוש בלחץ מים הינו פתרון לשטיפת משטחים שונים ביעילות, ישנם גופים רבים ועסקים אשר מנצלים יתרונות אלו, צוותי ניקיון של עיריות, מוסכים וחברות אשר מספקות שירותי ניקיון בלחץ מים, חברות ניקיון לעיתים רבות מחזיקות במספר רב של מכונות שטיפה בלחץ על מנת לכסות טווח יישומים רחב יותר או להכפיל את זריזות העבודה.
– ניקוי תעשייתי – מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה במיוחד מבצעות עבודות ניקוי תעשייתי באופן יוצא דופן, עבודות כגון ניקוי כלונסאות, ניקוי מתקנים, חספוס רצפת בטון, קילוף טיח וצבע, ניקוי מחליפי חום ועוד.
– ניקוי עירוני – ניקוי משטחים ציבוריים באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מתבצע בקלות יחד עם מכשיר מנקה רצפה (הליקופטר) אשר מתחבר למכונת השטיפה ומסוגל לניקוי משטחים רחבים במעט זמן וביסודיות.

אביזרים למכונות שטיפה ולמשתמש

תפעול ועבודה עם מכונות שטיפה בלחץ מים אינה משימה פשוטה ויש לרכוש ידע וניסיון לתפעול בטיחותי ויעיל של המכונה, כך גם ניתן להגיע לתוצאות ניקוי טובות יותר. בנוסף, בעת שימוש במכונות שטיפה נשקפת סכנה לסובבים ולמפעיל עצמו, שכן, מים אשר מותזים בעוצמה גבוהה עלולים לפגוע פיזית ולכך אנשי צוות המפעילים את המכונה נדרשים לעבור הכשרה לתפעול תקין ובטוח של מכונת השטיפה וללבוש אמצעי מיגון.

אביזרים נוספים כמו דיזות יכולים לשנות את צורת התזת המים לייעודים שונים, אקדחי לחץ שונים  ומכשיר לניקוי רצפות הם אביזרים לשיפור ביצוע עבודות הניקיון אשר ניגש אליהן.

מכונות לניקוי בקיטור יד שנייה 

מכונות שטיפה בייצור גרמני אמינות ועמידות לשנים רבות, אנו ב ProPress נותנים לכם הזדמנות מצוינת לרכישת מכונת שטיפה גרמנית משומשת במחיר אטרקטיבי ומשתלם. כמובן, כל המכונות יד שנייה אשר מוצעות באתר תקינות ובמצב מוכן לעבודה, בינהן קיימות מכונות לשטיפה וניקוי בקיטור, צרו קשר לפרטים נוספים.

יתרונות לניקוי בקיטור

– ניידות – מכונות שטיפה מתפתחות עם הזמן ומיוצרות בגדלים שונים לסיפוק של מטרות שונות בצורה הנוחה ביותר, מכונות ניקוי רבות פועלות באמצעות מנוע בנזין כן שניתן לגשת לאתרי עבודה בהם לא קיימת תשתית חשמל מסודרת.

– יעילות המכשיר- לגרניק יתרונות רבים לחיסכון במים וחיסכון בזמן, ניתן לבצע ניקוי משטחים רחבים בסטנדרט גבוה במהירות גבוהה מכל שיטה אחרת. 

לסיכום 

ניקוי באמצעות קיטור בלחץ מים מאפשר חדירה וניקוי עמוק למשטחים מסוגים רבים, לא תמיד יש צורך בקיטור לניקוי אפקטיבי, מכונת שטיפה בלחץ מומלצת היא המכונה אשר תתאים לסוג העבודה והמשטח, כאשר תחפשו מכונת לשטיפה בלחץ מים למכירה עליכם לחשב את כל המאפיינים הדרושים לכם, עוצמת לחץ עבודה, ארץ ייצור, טמפרטורת המים ועוד.. אנו ב Propress ממליצים לכם להתייעץ איתנו, נוכל להבין את הצורך ולספק לכם את המכונה המתאימה בסטנדרט הגבוהה ביותר. פנו אלינו דרך תיבת ההודעות בצרו קשר או התקשרו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות מוצרים

התקשרו עכשיו:
072-391-0862

דוא"ל:
propressinfo@gmail.com

כתובתינו:
מפעל יבוא ויצור, כפר תבור.

לתצוגה / פגישה יש לתאם מראש.

ביקורות אחרונות

דילוג לתוכן