להזמנות התקשרו עכשיו: 072-391-0862

גרניק / מכונת לחץ מים – propress פרופרס

גרניק למכירה

גרניק למכירה

הגרניק מהווה פתרון יעיל למגוון רחב של משימות ניקיון ופועל באמצעות לחץ מים להסרת הלכלוך ממשטחים. כאשר אתם מחפשים מכונה לשטיפה בלחץ מים למכירה, חשוב מאוד לבדוק מי היצרנית של המכונה ובאיזו מדינה מייצרים אותה, זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהמכונה שתרכשו איכותית אשר תבצע את העבודה בצורה יעילה עם עמידות לזמן רב. אנו ב ProPress הבנו את הצורך של מכונות שטיפה בלחץ איכותיות בארץ ומציעים למכירה גרניקים במגוון דגמים מהיצרניות המובילות בעולם, בתחום הניקוי בלחץ מים חברת Dynajet הגרמנית וחברת iBOS הצ'כית הן יצרניות בעלות ניסיון רב, מפתחות חידושים טכנולוגיים מתקדמים ומספקות מכונות שטיפה באיכות הגבוהה ביותר.

 

סוגי מכשיר הגרניק

קיימים גרניקים מסוגים רבים אשר מיועדים לביצוע של משימות שונות, זאת על פי התכונות הטכניות של כל דגם והציוד הנלווה אליו, לשם ביצוע העבודה הנדרשת נצטרך להתאים את הגרניק לסוגה. לביצוע משימות פשוטות ובסדר גודל ביתי ישנם גרניקים  הפועלים בלחץ עבודה נמוך יחסית אשר יפעל לניקוי יסודי של משטחים בצורה יעילה ויסודי, גרניקים אלו יהיו קומפקטיים וקלים לשינוע, בדרך כלל יפעלו בחיבור חשמלי ויתחברו לשקע הרגיל. על מנת לגשת לביצוע משימות ניקוי מורכבות יותר, נשתמש בגרניק בעוצמות גבוהות יותר, מכונות ניקוי תעשייתיות מאפשרות התזת מים בלחצים גבוהים במיוחד, מכונות אלו פועלות עם מנוע בנזין. את רמת לחץ התזת המים מהגרניק מודדים ביחידות הנקראות בר (BAR) בדרך כלל ינועו בין 150 בר ל3000 בר. מעבר לנתוני עוצמת ההתזה בגרניקים הונים קיימים הבדלים ביכולת התזת מים קרים או חמים, למים חמים יש יתרון גדול בהסרת לכלוכים קשים ושומניים, גרניקים פשוטים יזרימו מים קרים בעוד שגרניקים מתקדמים יהיו מסוגלים להתזת מים חמים אפילו לרמת ניקוי בקיטור (טמפרטורת המים מגיעה ל95 מעלות).

לגרניק שימושים רבים

למכשירי הגרניק השונים מטרות רבות ומגוון רחב של יישומים לניקוי והסרה של לכלוך קשה במיוחד מכלל סוגי המשטחים- רצפות מסוגים רבים (ניקוי אבנים משתלבות, ניקוי רצפות אבן טבעית ועוד), ניקוי משטחי מתכת, ניקוי קירות וחיפויים, מתקנים ועוד. בזכות יעילות מכונות השטיפה חברות ניקוי רבות מספקות שירותים באמצעות כלים אלו, כמו כן גם עיריות וגופים גדולים בעלי צוותי ניקיון רוכשים מכונות שטיפה בלחץ לביצוע ניקיון בסטנדרט גבוה, ניקוי רחבות בתי עסק, פארקים, ניקוי חניונים וכו'. גם בתעשייה נעשה שימוש רב בגרניקים, מוסכים ומפעלים מנצלים זאת לניקוי כללי מתחם, להסרת כתמי שמן ולכלוך קשה אחר. בנוסף לכך, קיימים יישומים נוספים למכונות השטיפה באתרי בנייה- לחספוס בטון וחציבה בבטון נשתמש בעוצמת התזת גבוהה במיוחד המאפשרת חיתוך, חספוס וניקוי משטחי בטון, ניקוי כלונסאות ועוד.

בטיחות השימוש בגרניק

כאמור, בעת שימוש בגרניק המים המותזים מגיעים לעוצמות גבוהות במיוחד, זרם חזק עלול לפגוע במפעיל או בסביבתו ולכן יש לעבוד בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר ולהתבצע על ידי איש מקצוע שעבר הכשרה מתאימה.

אביזרים נלווים לגרניקים השונים

כחלק משמירה על בטיחות המשתמש והסובבים אותו יש לחבוש אמצעי הגנה מלחצים כמו חליפות ומגפי הגנה, אנו ב ProPress מציעים מגוון של ציוד נלווה אשר הופך את העבודה לבטוחה ואפקטיבית יותר. דיזות חלופיות, פילטרים, מנקה רצפה (הליקופטר) ועוד.

יתרונות השימוש בגרניק

– יעילות-  ניתן לספק פתרון מצוין ויעיל לבעיות ניקוי רבות באמצעות שימוש במכונת שטיפה בלחץ אשר מנקה בקלות רבה יחסית לשיטות אחרות הקיימות בשוק. בנוסף, ניקו באמצעות גרניק מספק יתרון בכיסוי של שטחים רחבים, במיוחד כאשר נשתמש בדיזה מתאימה או במנקה רצפה מיוחד המתחבר לגרניק עצמו (הליקופטר).

– חסכון במים- מכונות שטיפה בלחץ מים מזרימות מים בלחץ גבוה כך שמעט מאוד מים נדרשים להסרת לכלוך מהמשטח, השטיפה היא יסודית ואינה דורשת שימוש בחומרי ניקוי.

– ניידות ושינוע- דגמי גרניקים רבים בעוצמות נמוכות קומפקטיים ונוכל להעמיס אותם בתוך רכב מסחרי סטנדרטי, דגמי גרניקים תעשייתיים לרוב מורכבים כחלק מנגרר (טריילר). כך שניתן לגרור את המכונה ולהגיע איתה לכל מקום מבלי להיות תלוי בתשתית חשמל או מים.

לסיכום

אצלנו ב Propress אנו מכירים בצורך בציוד אמין ואיכותי שיוכל לספק את העבודה הנדרשת ביעילות לאורך זמן רב, לכן אנו מספקים את הגרניקים המתקדמים ביותר מהיצרניות הטובות בעולם, יחד עם שנים רבות בתחום השטיפה בלחץ. אם אתם מחפשים מכונת שטיפה למכירה וזקוקים לייעוץ מקצועי או שאלה, נשמח לעזור ולייעץ בבחירת הגרניק הנכון לכם והתאמת האביזרים הנדרשים, פנו אלינו בטלפון או דרך טופס יצירת קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות מוצרים

התקשרו עכשיו:
072-391-0862

דוא"ל:
propressinfo@gmail.com

כתובתינו:
מפעל יבוא ויצור, כפר תבור.

לתצוגה / פגישה יש לתאם מראש.

ביקורות אחרונות

דילוג לתוכן