להזמנות התקשרו עכשיו: 072-391-0862

גרניק / מכונת לחץ מים – propress פרופרס

ביובית מחיר

ביובית מחיר

רובנו נתקלנו יום אחד ברחוב מוצף וריח חזק של מי ביוב, במקרה כזה נראה שנסתמה תעלת הביוב ונוצרה הצפה, כאן באה לעזרה משאית הביובית, משאית משוכללת אשר עליה מותקנת מיכל הביובית המאפשר שאיבה ופתילת סתימות בביוב ובצנרת, בעיות צנרת וביוב נפוצות ועלולות להפתיע ללא התראה מראש, על מנת לפתור בעיות אלו נזדקק לכלים הנכונים ובמיוחד במקרים בהם קיימת תקלה חמורה בצנרת הביוב לא יהיה ניתן לפתור אותה באופן ידני ונזדקק לביובית. אנו בחברת ProPress עם ניסיון רב שנים בתחום השטיפה בלחץ מים, מצלמות ביוב וביובית, בנוסף אנו מספקים ציוד עבודה בתחומים אלו מהיצרניות הטובות והמתקדמות בעולם. לביצוע שירותי ביובית קיימת דרישה לאיכות ואמינות גבוהה, לכן אנו מספקים ביוביות של היצרנית הצ'כית iBOS, יצרנית זו מפתחת מכונות שטיפה בלחץ מים וביוביות בטכנולוגיות מתקדמות, כמו כן גם ביובית נגררת במימדים קטנים לשם ביצוע עבודות ברחובות צרים ומקומות המוגבלים בגישה. בהמשך המאמר נסביר על אופן פתיחת סתימות באמצעות ביובית והצורך בה.

מטרות ואופן השימוש בביובית

למשאיות הביובית סוגים רבים ופרמטרים רבים המשתנים בהתאם לצורך וסדר גודל התקלות איתן עלינו להתמודד. במקרים בהם ההצפה במצב מתקדם ויש לשאוב כמות גדולה של מים, נדרשת קיבולת שאיבה גדולה ולכן נצטרך ביובית עם מיכל שאיבה גדול, במקומות צרים עם מעברים נמוכים כמו חניונים לא תוכל להיכנס משאית מלאה ולכך קיימות ביוביות נמוכות או ביובית נגררת שיוכלו לגשת בקלות לפתרון הבעיה. מעבר לנגישות וגודל הביובית יש להתייחס למאפיינים נוספים המבדילים בין הביוביות השונות בחוזק השאיבה ורמת התקלות אשר נוכל לפתור באמצעותן- 

  • נפח מיכל ביובית- נפח מיכל הביובית נע  בדרך כלל בין 10 קוב ל 50 קוב, ככל שהקיבולת גדלה נוכל לפתור מקרים מורכבים אשר דורשים מאיתנו שאיבה מסיבית.
  • צינור הביובית- כאשר נבצע שאיבת ביוב, אורך הצינור יאפשר לנו להגיע למיקום הבעיה בקלות וקוטר הצינור יאפשר את מעבר מי השופכין יחד עם הפסולת אל מיכל הביובית.
  • לחץ העבודה וספיקת המים בביובית- ספיקת מים בשאיבה נעה בין 100 ליטר ל700 ליטר הדקה, עוצמת לחץ השאיבה של הביובית נמדדת באטמוספרות ונעות בהתאם לספיקת המים בין 100 ל700 אטמוספרות במכונות מתקדמות וחזקות במיוחד.

פתיחת סתימות באמצעות ביובית

בדרך כלל סתימות נגרמות בשל הצטברות של פסולת ולכלוך שנסחף לתוך הצנרת, לאחר זמן מסוים נחסם מעבר המים וכך תעלה ההצפה. על ידי שימוש בביובית נוכל לבצע פתיחת סתימה ביעילות, תחילה נרוקת את ההצפה על ידי יניקה ושאיבה היוצרת ואקום, כך מפנים גם את הפסולת החוסמת, לאחר שהתמודדנו עם ההצפה נזרים מים בלחץ גבוה לנקודת הסתימה על מנת לפנות את שאריות הלכלוך הקשה, שלב זה הכרחי למניעת סתימות עתידיות.

יתרונות בשימוש בביובית

  • ניקיון ותחזוקה שוטפת- תעלות ומערכות ביוב דורשות תחזוקה וניקוי תקופתי על מנת להימנע מהצטברות פסולת בצנרת וסתימות עתידיות.
  • יעילות השימוש בביובית- התאמה נכונה של הביובית לבעיה תסייע לפתרון מהיר ואפקטיבי.
  • מימדי הביובית- לגודל הביובית תפקיד חשוב מאחר ולא כל ביובית תוכל לגשת לכל בעיה, קיימות ביוביות בגודל 12 טון ויותר שלא יוכלו להיכנס לרחוב צר, אך ביובית קומפקטית יותר תוכל.

לסיכום 

מחירי הביובית משתנים בין הדרישות לביצוע שירותי הביובית, בעלי מקצוע מנוסים אשר מחפשים ביובית למכירה צריכים להתחשב בסדר גודל הבעיות איתן יידרש לעבוד, יצרנית הביובית למכירה, נתוני נפח מיכל המים, מימדי הביובית, ספיקת המים ועוד. אנו בProPress יודעים שעל איכות לא מתפשרים ומספקים ביוביות באיכות גבוהה שנותנות מענה למגוון המטרות הנדרשות. נשמח לתת ייעוץ מקצועי ולענות על כל שאלה ופנייה, התקשרו אלינו או השאירו פרטים בדף צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קטגוריות מוצרים

התקשרו עכשיו:
072-391-0862

דוא"ל:
propressinfo@gmail.com

כתובתינו:
מפעל יבוא ויצור, כפר תבור.

לתצוגה / פגישה יש לתאם מראש.

ביקורות אחרונות

דילוג לתוכן